Vítejte

Vítejte na internetových stránkách, které představují Milana Tesaře, trenéra karate a sebeobrany. Na těchto stránkách naleznete informace o Milanovi, služby, které Vám může nabídnout a mnoho dalších zajímavých věcí.

Nabízené služby

Skupinové akce

Workshopy, teambuildy, semináře pro firmy

Několik let připravuji programy pro zaměstnance různých firem. Firmu navštívím a poskytnu v jejich prostorách zábavný workshop, během kterého se všichni aktivně zapojují.

V rámci firemních akcí se se skupinou zaměstnanců mohu vidět jednorázové, ale klidně i opakovaně. Vše záleží na domluvě.

Semináře pro školy, výuka sebeobrany v rámci projektu Stop násilí na školách

Jako lektor projektu Stop násilí na školách – prevence kriminality navštěvuji v pravidelných cyklech různé školy v celém Pardubickém kraji. Studenty seznamuji s problematikou v oblasti sebeobrany, a popisuji jim vhodné způsoby chování. V praktické části se učí jak zvládnout různé způsoby napadení, od těch nejčastějších až po ty méně obvyklé.

Mimo školy navštěvuji i řadu mateřských školek, kde děti učím jednoduché sebeobranné nácviky formou různých her. Povídáme si s dětmi i o nebezpečí, které jim hrozí od cizích lidí.

Ukázky karate a sebeobrany, stanoviště na veřejných akcích

Společně s kolegy z Mite sport Pardubice rádi přijedeme a obohatíme Váš sportovní den. Celé stanoviště si kompletně připravíme a po celou dobu akce ho budeme obsluhovat a plně se věnovat jeho návštěvníkům.

Ukázky karate a sebeobrany v rámci harmonogramu na pódiu se milerádi také zhostíme. Pravidelně vystupujeme na spoustě akcí v celém Pardubickém kraji a nejen zde (Pardubický sportovní park, dětské dny, galavečery, …)

Soukromé lekce

Individuální tréninky

Během individuálních hodin pracuji na celkovém zlepšení daných potřeb účastníka a také s jeho psychikou a celkovým pohledem na karate, pohyb a sport obecně. Se zákazníkem jsme předem domluveni na jeho potřebách ke cvičení a program tedy plně odpovídá zaměření, které chceme, nebo potřebujeme řešit.

Výživové poradenství

Nabízím Vám možnost výživového poradenství, konkrétně konzultace ohledně správné a zdravé stravy, zdravého životního stylu a pomoc s řešením redukce hmotnosti. Navštivte i naše sdružené stránky Wellness studio Pardubice.

Tento měsíc nabízím v akci vypracování analýzy stavby těla zcela ZDARMA.

Všechny mé nabízené služby můžete využít ve spolupráci s Karate Lions Pardubice v plně vybavené tělocvičně (nejen pro bojové sporty) v Pardubicích. Toto je vhodné pro firmy, školy, či jiné skupiny, které by rády workshop zrealizovaly, ale nemají k tomu k dispozici své prostory. Cena programů je různá a závisí především na časové náročnosti. V případě zájmu o kteroukoliv z výše uvedených služeb mě kontaktujte a domluvíme podrobnosti.

Úspěchy, ocenění a certifikáty

Milan Tesař mistr světa v karate

Fotogalerie

Zde si můžete prohlédnout pár fotografií ze soutěží, tréninků a seminářů, kterých se Milan účastnil, nebo které organizoval. Dále maté možnost díky fotografiím nahlédnout i do soukromého života Milana.

Příležitost neklepe na dveře. Ukáže se, až když ty dveře vyrazíte.

 
 

Kyle Chandler

reference

„Doufám, že se Vám stránky líbí a těším se na osobní setkání a navázání spolupráce.“

– S pozdravem Milan Tesař

 
 

Kontaktujte mě

info@trenerkarate.cz

info@mitesport.cz

+420 775 72 31 31

www.trenerkarate.cz

www.mitesport.cz

Vývojářem stránek je Filip Filipi