Výživové poradenství

Spousty let se věnuji oblasti zdravého životního stylu a s tím spojené potřeby zdravé výživy. Samotnému se mi povedlo výrazně zlepšit svoji fyzickou zdatnost a především zredukovat hmotnost a posunout se ve velikosti oblečení z XL na M. Konkrétně se mi povedlo snížit svoji hmotnost ze 104 kg na krásných 79 kg. Při mé výšce necelých 180 cm to je nyní optimální.

K mé celkové proměně mi pomohla změna stravovacích návyků a zařazení výživových doplňků do mého jídelníčku. Hmotnost jsem zredukoval o více jak 20 kg. Tuto proměnu si už několik let udržuji. Díky této změně se mi mnohem lépe trénuje, cvičí a dosahované výsledky jsou výraznější. Dříve jsem stravu příliš neřešil, avšak to se změnilo a v současné době patří správné stravovací návyky neodmyslitelně k mému životu a velmi mi pomáhají i v mém sportu.

Nyní je má sportovní výkonnost na úplně jiné úrovni, než byla dříve. V tréninku vydržím makat naplno po celou dobu a dávám na frak i mnohem mladším cvičencům. Díky mé proměně jsem začal startovat i v nižší váhové kategorii, začal jsem vyhrávat významná umístění na turnajích v zahraničí. Posunul jsem se na vyšší level.

Považuji se za celoživotního realistu a věčného pochybovače o různých produktech, nicméně z mé vlastní zkušenosti mohu říci, že jsem maximálně spokojený, nejen s klasickými výživovými doplňky, ale i s produkty sportovní řady. Nedám na značku Herbalife dopustit! Prostě to funguje. Kdo mě zná, může to potvrdit.

Na moji proměnu po celou dobu dohlížel a stále dohlíží velmi zkušený výživový poradce. Jsem moc rád, že jsem na to nebyl sám, a i na dále mám za zády odborníka, který mi vždy milerád pomůže. Dlouhodobá spolupráce je samozřejmostí i z mé strany pro Vás.

Milan Tesař

Všem, kteří chtějí se sebou něco dělat, a stát se spokojenými se svoji postavou milerád pomohu. Samozřejmostí je, že pouze změna stravovacích návyku ke kouzelným výsledkům nestačí. Nutností je i pohyb a zdravý životní styl obecně. To vše jsme schopni společně vymyslet. Všechno spolu prokonzultujeme a najdeme pro Vás vhodné řešení.

Pro vážné zájemce o změnu postavy nabízím tento měsíc AKCI na vypracování analýzy stavby těla v hodnotě 350 Kč zcela ZDARMA. Jedná se o analýzu, která Vás k ničemu nezavazuje, a za kterou nezaplatíte ani haléř!

Sportovci potřebují potravinové doplňky. Bez nich to na vysoké úrovni nejde. Tréninková zátěž musí být adekvátně vykompenzována. Přemýšlejte o tom. Nezáleží na tom, jestli jste na profi, poloprofi, či amatérské úrovni, nebo jestli sportujete jen pro zábavu. Tato možnost tu je pro každého, kdo se chce zlepšit.

Chcete vypadat dobře a cítit se lépe?

Neváhejte mě kontaktovat a pokusíme se společnými silami zlepšit nejen Váš zevnějšek.

Navštivte i stránky našeho Wellness studia.

Milan Tesař před proměnou

Pro představu, čeho všeho lze docílit, přidávám své fotografie před začátkem a po dokončení proměny.

Milan Tesař po proměně

Vývojářem stránek je Filip Filipi